MUZIKOS STOVYKLA 4’33” TYLOS

Stovykla skirta vaikams ir jaunimui besidomintiems muzika, jos kūrimu ir garso įrašais.

Stovykloje susirasi bendraminčių, kūrybinių partnerių, keisiesi idėjomis kartu kurdamas ir atlikdamas savo kūrinius! Kompozicijos bus įrašytos ir joms filmuojami vaizdo klipai.

Stovykloje ugdomos jaunuolių kūrybos, muzikiniai, meistriškumo, improvizaciniai gebėjimai.

Teorinės paskaitos. Praktiniai užsiėmimai. Kūryba. Įrašai. Filmavimai. Jam session.  Susitikimai ir konsultacijos su žinomais Lietuvos muzikos atlikėjais ir kūrėjais.

Jaunuoliai stovyklos pradžioje susiburs į muzikos grupes. Kiekviena grupė turės savo nuolatinį muzikos vadovą-profesionalą, kuris lydės kūrybinį procesą. Stovyklos metu vyks individualios konsultacijos, lankysis žinomi Lietuvos muzikantai – jie ves paskaitas bei kūrybines dirbtuves.  Muzikos stovykla nėra skirta konkretaus žanro ar profesionalumo lygio atlikėjams ar kūrėjams. Ši muzikos stovykla  – tai erdvė įgyvendinti įvairiausias kūrybines idėjas.

Amžius: 9 – 18 m.

Vieta: “Sodyba Jums” Bijūnų k., Aukštadvario sen., Trakų raj.

Data: liepos 23 – 29

Maitinimas: 3 kartus per dieną

Kaina: nėra vietų

PROGRAMA

Pirmoji diena

Atvykimas, registracija, susipažinimas, pirmieji muzikinių grupių susitikimai. Vakarinės muzikos dirbtuvės . Vadovų koncertas.  Jam session.

Antroji diena

Paskaitos apie kūrybinį darbą, muzikos žanrus, improvizacija. Grupėse pradedamos formuoti kompozicijos, struktūros idėjos. Vakarinis žaidimas “Vėliavos”.

Trečioji diena

Garso įrašai ir apdorojimas, muzikos atlikimo tradicija skirtinguose žanruose ir kultūrose. Vakarai ir klasikinė tradicija. Grupės pabaigia ir įrašo pirmąsias savo kompozicijas. Svečias.

Ketvirtoji diena

Muzikos kompozicija skirtingų kultūrų kontekstuose. Amerika ir Džiazas.  Koncertas. Ruošiamos kompozicijos baigiamajam koncertui. Bendras Jam session.

Penktoji diena

Roko muzikos tradicija. Muzikos prodiusavimas ir leidyba. Ruošiamos kompozicijos baigiamajam koncertui. Vakaras prie laužo.

Šeštoji diena

Svečias ir paskutinės konsultacijos prieš baigiamąjį koncertą. Kompozicijų įrašai ir filmavimas. Baigiamasis koncertas. Vakarėlis!

Septintoji diena

Pasidalinimas įspūdžiais, išvykimas.