muzikos stovykla 4’33’’ tylos

Stovykla skirta vaikams ir jaunimui besidomintiems muzika: atlikimu, improvizacija, kūryba, elektroninės muzikos kūryba ar garso menu. Kūrybinė muzikos stovykla 4’33'' tylos - tai erdvė atrasti ir išbandyti naujas muzikinies sritis, garso kūrybos priemones bei ugdyti muzikalumą.

 

Amžius: 11 - 18 m. 

Data: rugpjūčio 12 - 18 d. (atvykimas 12 d. 16.00 - 16.30 / išvykimas 18 d. 12.00 - 12.30)

Apgyvendinimas: Trakų raj. modernioje sodyboje “Trakų aukštės”  (www.sodybatrakuaukstes.lt)

Maitinimas: 4 kartus per dieną (pusryčiai, pietūs, vakarienė, užkandis naktipiečiams)

Kaina: 270 eur (vietų nėra)

 

Ši stovykla – tai jaunos kartos muzikos profesionalų, aktyviai dalyvaujančių muzikiniame gyvenime Lietuvoje ir užsienyje, iniciatyva dalintis savo patirtimi bei siekis perduoti šiuolaikišką, atvirą  požiūrį į muziką. Stovykloje siekiama sudaryti sąlygas kūrybiškumo ugdymui ir mokymuisi bendradarbiaujant.

PROGRAMA

Paskaitos. Dirbutuvės. Kūryba. Garso Menas. Įrašai. Filmavimai. Jam session. 

Stovykloje mokysimės kompozicijos ir elektroninės muzikos pagrindų, garso įrašų, kursime savo kūrinius (jeigu jau turi eskizų stalčiuje - atsivežk!) Klausysimės aplinkos garsų ir kursime soundspace kompozicijas. Susipažinsime su interaktyvia kompozicija (kursime muziką video filmukui), muzikos vadybos principais - juk tai itin svarbi muzikos industrijos dalis!

Nagrinėsime etnografinę muziką: stovykloje sulauksime svečių - jaunųjų etnomuzikologių - atlikėjų, kurios mus supažindins su autentiška tradicine muzika ir tradicijos interpretavimo pavyzdžiais. Visi kartu mokysimės, dainuosim ir sukursime tradicinės muzikos performansą - koncertą.

Taip pat stovykloje vyks individualios improvizacijos ir instrumentinės pamokos.

Vakarais Jūsų lauks koncertai, filmų peržiūros, šokių maratonas, žygiai, laužai, ir vakarėliai!

Formuojamos pradedančiųjų ir pažengusiųjų grupės. Siekiame, sukurti erdvę kūrybiniam tobulėjimui bei prisidėti prie atvirai mąstančių vaikų ir jaunimo formavimosi.