7/7 SU KINU

Tave žavi kino pasaulis? Nori sužinoti, kaip kuriami kino filmai? Svajoji tapti aktoriumi, režisieriumi ar operatoriumi? Gal tiesiog mėgsti kurti? Kviečiame Tave praleisti neužmirštamą savaitę su kinu!

Amžius: 12 - 19 m.

Data: - liepos 14 - 20 (atvykimas 16.00 - 16.30, išvykimas 12.00 - 12.30)

Apgyvendinimas: - Kauno raj., Sadauskų sodyboje (www.sadauskusodyba.lt)

Maitinimas: - tris kartus per dieną (pusryčiai, pietūs, vakarienė)

Kaina: - 350 eur (vietų nėra)

PROGRAMA

Intensyvus kino meno kūrimo kursas! Kino teorija ir praktika. Vaidybos, filmavimo, montažo, scenarijaus rašymo pagrindai. Susipažinimas su skirtingais kino žanrais (dokumentika, mokumentika, vaidybiniu kinu, animacija, miuziklu, video menu).

Paskaitų metu įgytas žinias pritaikysime kurdami savo filmus, į kurių premjerą kino teatre „Pasaka” šeimą ir draugus kviesime jau vasaros pabaigoje. 

O taip pat Jūsų lauks filmų peržiūros, šokių maratonas, patyriminiai žygiai, pokalbiai prie laužo apie kiną ir ne tik, mugė ir, žinoma, iškilmingi kino apdovanijimai.

Formuojamos pradedančiųjų ir pažengusiųjų grupės. Siekiame, kad kiekvienas vaikas galėtų realizuoti save ir visapusiškai tobulėti. 

Pažadame, kad įspūdžių, patirčių ir naujų žinių parsiveš kiekvienas.

Stovyklos vadovai - kino profesionalai jau septynerius metus aktyviai dirbantys su vaikais ir jaunimu kino edukacijos srityje („Skalvijos kino akademijos” ir „Youngblood” kino mokyklos dėstytojai)