7/7 SU KINU

Tave žavi kino pasaulis? Nori sužinoti, kaip kuriami kino filmai? Svajoji tapti aktoriumi, režisieriumi ar operatoriumi? Gal tiesiog mėgsti kurti? Kviečiame Tave praleisti neužmirštamą savaitę su kinu!

 

Amžius: 12 - 18 m. 

Data: liepos 8 - 14 d. (atvykimas 8 d. 16.00 - 16.30 / išvykimas 14 d. 12.00 - 12.30)

Apgyvendinimas: Trakų raj. moderniose sodybose „Bona natura“ (www.bonanatura.lt) ir “Trakų aukštės” (www.sodybatrakuaukstes.lt). Sodybos įsikūrusios viena šalia kitos prie nuostabaus miško parko. 

Maitinimas: 4 kartus per dieną

Kaina: 255 eur (kaina galioja registruojantis iki 04.01)

 

Stovyklos vadovai - kino profesionalai jau septynerius metus aktyviai dirbantys su vaikais ir jaunimu kino edukacijos srityje (“Skalvijos kino akademijos” ir “Youngblood” kino mokyklos dėstytojai)

 

Intensyvus kino meno kūrimo kursas! Kino teorija ir praktika. Vaidybos, filmavimo, montažo, scenarijaus rašymo pagrindai. Susipažinimas su skirtingais kino žanrais (dokumentika, mokumentika, vaidybiniu kinu, animacija, miuziklu, video menu).

Paskaitų metu įgytas žinias pritaikysime kurdami savo filmus, į kurių premjerą kino teatre “Pasaka” šeimą ir draugus kviesime jau vasaros pabaigoje. 

O taip pat Jūsų lauks filmų peržiūros, šokių maratonas, patyriminiai žygiai, pokalbiai prie laužo apie kiną ir ne tik, mugė ir, žinoma, iškilmingi kino apdovanijimai.

Formuojamos pradedančiųjų ir pažengusiųjų grupės. Siekiame, kad kiekvienas vaikas galėtų realizuoti save ir visapusiškai tobulėti. 

Pažadame, kad įspūdžių, patirčių ir naujų žinių parsiveš kiekvienas.