KINO STOVYKLOS KOMANDA

Marija Kavtaradzė

Baigė kino režisūros studijas. Jos debiutinio filmo premjera įvyko “Toronto” kino festivalyje. Du kartus apdovanota sidabriniu kiaušiniu ir gerve už geriausią scenarijų ("Šventasis" rež. A.Blaževičius) Lietuvos kino ir televizijos apdovanojimuose “Sidabrinė gervė”. Skalvijos kino akademijos ir YOUNGBLOOD kino mokyklos dėstytoja.

 

Vytautas Kaktus

Baigė vaizdo operatoriaus studijas. Lietuvos operatorių asociacijos apdovanojinuose “Ąžuolas” du kartus paskelbtas geriausiu lietuvių pradedančiuoju kino operatoriumi. Skalvijos kino akademijos ir YOUNGBLOOD kino mokyklos dėstytojas.

 

Kamilė Milašiūtė

Baigė kino režisūros studijas. Jos filmas “AFTER RAVE” rodytas A klasės San Sebastiano kino festivalyje. Fimas "Motinos diena" apdovanotas sidabrine gerve už geriausią trumpametražį filmą Lietuvos kino ir televizijos apdovanojimuose “Sidabrinė gervė”. YOUNGBLOOD kino mokyklos dėstytoja.

 

Laurynas Jurgelis

Baigė vaidybos studijas. Vaidina teatre ir kine. Daugiausiai dirba Lietuvos nacionaliniame dramos teatre, OKT.

 

Teklė Kavtaradzė

Kino ir teatro dramaturgė, rašo scenarijus trumpametražiams ir pilnametražiams filmams, pastatytos dvi autorinės pjesės (,,Namisėda", ,,Keletas pokalbių apie (Kristų)"), dirba su įvairaus profilio spektaklių dramaturgija, veda kūrybinio rašymo užsiėmimus, viena iš scenarijaus namų "Heads &  Hands scripthouse įkūrėjų.

 

Ugnė Šiaučiūnaitė

Baigė vaidybos studijas. Vaidina teatre ir kine. Daugiausiai dirba Lietuvos nacionaliniame dramos teatre, OKT. Domisi šiuolaikiniu šokiu ir kūno anatomija.

 

Titas Laucius

Baigė kino ir teatro dramaturgijos studijas. Pirmasis trumpametražis filmas “Kambariokai” buvo atrinktas į konkursinę “FEST – New Directors, New Films” festivalio programą. Skalvijos kino akademijos ir YOUNGBLOOD kino mokyklos dėstytojas.

 

Gelminė Glemžaitė

Baigė vaidybos studijas. Vaidina filmuose ir spektakliuose. Apdovanota sidabrine gerve už geriausią antraplanį moters vaidmenį Lietuvos kino ir televizijos apdovanojimuose “Sidabrinė gervė”. Skalvijos kino akademijos ir YOUNGBLOOD kino mokyklos dėstytoja.

 

Balys Ivanauskas

Baigė vaidybos studijas. Vaidina teatre ir kine. Dirba Lietuvos nacionaliniame dramos teatre, Pojūčių teatre, bei teatre Utopia. Teatro P įkūrėjas.

 

Eglė Mameniškytė

Jauna animacinio kino kūrėja, bebaigianti studijas Vilniaus dailės akademijoje. Linkusi eksperimentuoti su įvairiomis technikomis ir siekianti ne tik pasakoti istorijas, bet ir sukurti potyrį, atmosferą pasitelkiant animacijos raišką. Jos filmas “Gimimas” buvo pristatytas Baltijos šalių kino forume “Scanorama”, nominuotas sidabrinės gervės kiaušiniui už geriausią studento darbą.

 

Klementas Davivavičius

Jaunas kino kūrėjas, iš pradžių kūręs ir prisidėjęs prie įvairių muzikinių klipų įgyvendinimo. Vienas iš sukurtų muzikinių klipų apdovanotas Lietuvos radijo ir televizijos organizuojamame konkurse “KlipVid”. Studijuoja vaizdo režisūrą Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje.

 

Kasmet, priklausomai nuo stovyklos temos, prie mūsų komandos prisijungia nauji kino profesionalai bei teatro ir kino specialybių studentai. 

 

 

MUZIKOS STOVYKLOS KOMANDA

Juta Pranulytė

Kompozitorė studijavusi Lietuvos Muzikos ir Teatro akademijoje, Karališkoje Škotijos konservatorijoje, Melburno muzikos konservatorijoje. Tarp darbų kūrinys BBC Škotijos simfoniniam orkestrui, Red Note ansambliui, Dunedin senosios muzikos ansambliui. Muzika spektakliams Škotijos, Lietuvos ir Rusijos scenose.

 

Simonas Šipavičius

Saksofonistas,  džiazo muzikos kūrėjas. Grupės “Sheep Got Waxed”, “Armed Sheep Doom Cloud Prank” narys. Taip pat žinomas kaip elektroninės muzikos kūrėjas Sheep Effect slapyvardžiu.

 

Vera Venckūnaitė - Čepulienė

Baigė Muzikinio folkloro ir Muzikos pedagogikos studijas Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje, vadovauja folkloro ansambliui “Tula”, dirba LMTA muzikinio folkloro archyve, organizuoja ir vykdo folklorines ekspedicijas Lietuvoje ir užsienyje.

Vilius Marma

Bandonininkas, kanklininkas, tradicinės muzikos atlikėjas ir biofizikas. Folkloro ansamblių “Piliarožė”, “Serbentėlė”, “Kauno bandonija” vadovas.

 

Darius Bagdonavičius

Studijavęs Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje muzikinė folklorą, atlieka lietuvių ir kitų tautų muzikinį folklorą. Domisi įvairių Rytų Europos tradicijų muzikinėmis kultūromis, vadovauja grupei “Rakija Klezmer Orkestar”.

Mantvydas Pranulis

Džiazo kompozitorius, atlikėjas. Jaunas menininkas yra pelnęs geriausio atlikėjo, standarto interpretacijos apdovanojimus Vilnius Jazz Young Power konkurse.

 

Kasmet, priklausomai nuo stovyklos temos, prie mūsų komandos prisijungia nauji muzikos profesionalai bei muzikos specialybių studentai.