Stalo teatro stovykla

"Paprastos priemonės - nepaprastas veiksmas"

“Stalo teatras” šią vasarą kviečia visus norinčius mokytis paprastomis priemonėmis kurti nepaprastus dalykus! Kartu trinsime kūrybiškumo ribas ir kasdien vis kitokia technika kursime po naują spektaklį - regėjimą. Tai nepaprasta patirtis kiekvienam vaikui mokantis atvirai ir kūrybiškai pažinti save ir supantį pasaulį. 

 

Registracija į 2019 m. pamainas nuo kovo 1 dienos.

Amžius:

Data: -

Apgyvendinimas: -

Maitinimas: -

Kaina: -

 

Stovyklai vadovauja “Stalo teatro” (lėlių ir objektų teatro apdovanoto dviem “Auksiniais scenos kryžiais”, pelniusio pripažinimą visame pasaulyje ir rengiančio išskirtines edukacines dirbtuves vaikams) siela Saulė Degutytė į pagalbą pasitelkusi jaunų, veržlių aktorių komandą. 

PROGRAMA

Stovyklos metu vaikai susipažins su lėlių ir objektų teatru, dramaturgijos pagrindais ir kurs personažus pagal Danguolės Kandrotienės knygą “Spintos istorijos”. Taip pat pažins neįprastą teatrą iš nuotraukų ir popieriaus, kurio pagrindinis veikėjas - AŠ.  Naudodami foto nuotraukas ir senų knygų iliustracijas kurs scenografiją (“mozaikos" principu) ir kiekvienas pristatys po savo "mono" spektaklį. Kursime personažus iš vilnos, kurie įkūnis lietuvių liaudies pasakos veikėjus. Išbandysime molio teatrą. Minkysime, lipdysime, statysime - kursime pasaką "Molio motiejukas”. Pažinsime šešėlių teatrą ir kursime nepaprastus reginius su grafaprojektoriais.

O taip pat stovykloje - vakariniai laužai, judesio teatras, patyriminis žygis, šokių maratonas, maudynės ir žaidimai! 

Pažadame, naujų žinių, patirčių ir įsimintinų emocijų parsiveš kiekvienas